polski  angielski  niemiecki

środa, 09 październik 2013 15:22

Wózki widłowe spalinowe


wózek widłowy spalinowyGdy w Państwa przedsiębiorstwie większość prac odbywa się na zewnątrz, poza budynkami, idealnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie możliwości, jakie daje wózek widłowy spalinowy.


W przeciwieństwie do wózków elektrycznych, wózki widłowe spalinowe, z uwagi na emisję spalin, w większości przypadków nie mogą być stosowane w obiektach zamkniętych. Jednakże ich szczególne cechy sprawiają, że w wypadku prac, na przykład na placu budowy, sprawdzają się one idealnie.


Dzięki temu, że wózki widłowe spalinowe poruszają się za pomocą oleju napędowego, ich moc może być zdecydowanie większa od mocy, jaką mają innego typu wózki. Tym, co wyróżnia wózki spalinowe jest także możliwość wielozmianowej pracy z ich udziałem. Nie ma potrzeby robienia większych przerw, a co za tym idzie, praca może przebiegać sprawnie oraz intensywnie.


Wózki widłowe spalinowe przystosowane są do pracy w różnego rodzaju warunkach atmosferycznych.


wózki widłowe spalinowePogoda nie wpływa na czas, czy też skuteczność rozładunku oraz przewozu materiałów za ich pośrednictwem.
Wózki widłowe spalinowe, w zależności od swojej wielkości, przystosowane mogę być do pracy nawet z bardzo ciężkimi elementami betonowymi bądź metalowymi.


W przypadku wózków spalinowych niezwykle istotne jest, aby ich operator miał zapewnione pełne bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki spalinowe wyłącznie renomowanych oraz doświadczonych producentów, którzy stanowią gwarancję najwyższej jakości urządzeń. Importując wózki spalinowe z Niemiec, udostępniamy Klientom sprzęty Linde, Jungheinrich czy Toyoty.


Także części do wózków spalinowych, jakie prezentujemy w naszej ofercie, odznaczają się najwyższą jakością, potwierdzoną przez tworzące je marki.

Jeśli zatem pragniecie Państwo zakupić, sprzedać lub zamienić wózek widłowy spalinowy, czekamy na kontakt!

 

 

Czytany 2802 razy