polski  angielski  niemiecki

środa, 09 październik 2013 15:26

Wózki widłowe elektryczne


wózek widłowy elektrycznyWózki widłowe to niezastąpiony sprzęt w przedsiębiorstwach z różnorakiego rodzaju sektorów. Wspomagając prace, pozwalają oszczędzać czas, jak również pieniądze. Jednakże, aby wózek widłowy naprawdę stanowił pożyteczne oraz ekonomiczne urządzenie, powinien być odpowiednio dobrany do warunków w jakich będzie pracował.


Wózki widłowe elektryczne, to maszyny dedykowane w głównej mierze do pracy w zamkniętych pomieszczeniach.


Z uwagi na swoją wielkość, wózki widłowe elektryczne rewelacyjnie sprawdzą się w małych magazynach, wąskich i długich korytarzach, jak również będą się bez problemu poruszać pomiędzy regałami w sklepach czy hurtowniach.
Niewątpliwą zaletą wózków elektrycznych jest także niski poziom hałasu oraz nieemitowanie do powietrza żadnych szkodliwych spalin.


wózki widłowe elektryczneWózek widłowy elektryczny nie generuje wysokich kosztów utrzymania, co razem z jego wytrzymałością oraz skutecznością, czyni z niego urządzenie godne polecenia.


W naszej ofercie znaleźć możecie Państwo wózki elektryczne importowane z Niemiec. Do ich producentów należą takie uznane i cenione marki, jak Jungheinrich, Linde bądź też Toyota.


Oprócz profesjonalnych oraz kompletnych maszyn, Klientom zapewniamy również wysokiej jakości części do wózków elektrycznych. Są to zarówno elementy oprzyrządowania, jak też opony. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

 

 

 

Czytany 4226 razy