polski  angielski  niemiecki

środa, 09 październik 2013 15:07

Wózki widłowe boczne


 wózek widłowy bocznyPośród szerokiego asortymentu wózków podnośnikowych, jakie są współcześnie dostępne na rynku, bez problemu można znaleźć wózki widłowe, które będą w pełni odpowiadały warunkom, w jakich będą eksploatowane.
Mając to na uwadze, prezentujemy w naszej ofercie wózki odznaczające się różnego rodzaju właściwościami, dopasowanymi do indywidualnych wymagań Klienta.


W naszej propozycji znajdują się między innymi wózki widłowe boczne.


wózki widłowe boczneDzięki posiadanym funkcjom, znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie użycie zwykłych wózków widłowych jest niemożliwe. Polecamy je w przypadku konieczności rozładunku, czy też przewozu towarów o znacznych długościach, jak między innymi rury, blachy, drewno, konstrukcje metalowe bądź też płyty. Wózek boczny sprawdza się w transporcie materiałów po trudniejszym terenie (nierównym czy grząskim), również na dłuższych odcinkach. Zalety wózka bocznego docenią z pewnością także Ci z Państwa, którym potrzebny jest wózek, który da sobie radę na wąskich trasach. Wózki boczne nadają się do tego idealnie.


Na to, że wózek widłowy boczny sprawdza się w powyżej wymienionych okolicznościach wpływa przede wszystkim jego konstrukcja. Przewożony za jego pośrednictwem ładunek umieszczany jest z boku kabiny, na platformie. Korytarz roboczy wózka tylko w małym stopniu przekracza szerokość wózka, co umożliwia bezpieczne transportowanie nawet bardzo długich elementów, bez znaczenia ma więc szerokość trasy, jaką wózek boczny ma wykonać.


Wózek widłowy boczny stosowany może być zarówno wewnątrz obiektów, jak i na terenie otwartym. W naszej ofercie prezentowane są wózki widłowe boczne o wszystkich dostępnych aktualnie napędach - w zależności od miejsca, gdzie wózek będzie wykorzystywany, czy też innych wymagań Klienta, zakupić u nas można wózki boczne elektryczne, spalinowe oraz wózki na gaz.


Oprócz sprzedaży, zajmujemy się także skupem wózków oraz pośredniczymy w ich zamianie.

Czytany 4444 razy