polski  angielski  niemiecki

środa, 09 październik 2013 15:30

Wózki widłowe Toyota, Linde, Jungheinrich


wózki widłoweKażdy wózek widłowy znajdujący się w naszej ofercie to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu prace ładunkowe, rozładunkowe, czy też przeładunkowe mogą być wykonywane niezwykle efektywnie oraz bezpiecznie. Zapewnić możemy wózki widłowe wykorzystujące różnego rodzaju napędy. Mogą to być wózki widłowe spalinowe, elektryczne oraz wózki na gaz.


Gdy potrzebujecie Państwo wózek do sklepu, czy też magazynu, zapraszamy do zapoznania się z wózkami elektrycznymi, jakie mamy w swojej ofercie. Znakomicie nadają się one do obiektów zamkniętych. Poprzez swoje funkcjonalne rozwiązania zapewnić mogą niezastąpioną pomoc przy różnego rodzaju przeładunkach. Jeśli natomiast poszukiwane są wózki do pracy na otwartych przestrzeniach, polecamy wózki spalinowe. Mają one większą moc oraz są bardziej wytrzymałe. Z kolei wózki widłowe na gaz mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.wózki widłowe terenowe używane


W swojej ofercie mamy takich producentów wóżków widłowych jak:

  • Jungheinrich,
  • Linde,
  • Toyota.


Oprócz wózków o różnych napędach, nasz asortyment zawiera również wózki widłowe specjalnie zaprojektowane do pracy w konkretnych warunkach. I na przykład, gdy ładunki długie stanowią częsty towar przewożony w Państwa firmie, wskazane będą wózki widłowe boczne. Z kolei wózki widłowe terenowe, dzięki swoim specjalnym właściwościom, doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie na trudniejszym obszarze (np. plac budowy) konieczne jest przewożenie cięższych elementów.


wózek widłowy toyotaWszystkie wózki to sprawdzone maszyny pochodzące od renomowanych, cenionych na całym świecie producentów. Posiadamy wózki widłowe firm takich jak Linde, Toyota oraz Jungheinrich. Są to nowe oraz używane wózki importowane z Niemiec.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do Klientów, którzy nowy bądź używany wózek widłowy chcą zakupić, ale także do tych, którzy chcieliby wózki sprzedać bądź też zamienić.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci nawiązania współpracy, zapraszamy do siedziby naszej firmy – adres to Strzałkowo, ulica Kopernika 12. Czekamy również na kontakt telefoniczny bądź mailowy (dane w zakładce Kontakt).

Czytany 7558 razy