Kurs na wózki widłowe w Wielkopolsce

Jednym z najbardziej pożądanych specjalistów na rynku pracy jest operator wózka widłowego. Pracownicy posiadający takie kompetencje z łatwością znajdują zatrudnienie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się tego typu maszyny, począwszy od sektora logistycznego, przez branżę budowlaną po handel i usługi.

Aby jednak operować wózkiem widłowym, należy mieć odpowiednie kwalifikacje, uzyskane w drodze specjalistycznego kursu szykującego do państwowego egzaminu.

Nasza firma oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu prowadzenia wózków widłowych, przygotowujące do egzaminu przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Nasi specjaliści to wykwalifikowana kadra, dzięki której każdy kandydat uzyska niezbędną wiedzę, jak i umiejętności, pozwalające mu osiągnąć satysfakcjonujący wynik przed komisją egzaminacyjną.

Jak wyglądają szkolenia na wózki widłowe?

Zajęcia obejmują część teoretyczną, jak i praktyczną. W czasie wykładów kursant zdobędzie niezbędne informacje dotyczące budowy wózków widłowych i ich funkcjonowania. Obowiązkowym elementem są też szkolenia z zakresu BHP w pracy z takim sprzętem.

Część praktyczna natomiast poświęcona jest sprawnemu prowadzeniu wózków – w tym czasie każdy uczestnik szkolenia ma okazję zapoznać się ze sposobem sterowania pojazdem, począwszy od przemieszczania się po danej przestrzeni po umiejętne używanie widelca do transportu.

Szkolenie na wózki widłowe – dla kogo?

Oferta szkoleń jest kierowana do tych osób z Wielkopolski, które chcą poszerzyć swoje możliwości na rynku pracy, jak i do pracowników zatrudnionych już w określonym zakładzie. Warto również nadmienić, że uzyskane w Polsce uprawnienia (z wydaną licencją w języku angielskim), są respektowane przez większość państw unijnych, dzięki czemu można podjąć pracę za granicą za atrakcyjną stawkę.

Jeśli więc szukasz firmy, która przygotuje Cię do egzaminu na licencję na wózki widłowe, skorzystaj z naszej oferty. Profesjonalni wykładowcy, materiały dydaktyczne, jak i posiadany sprzęt z pewnością pomogą Ci nabyć niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną do pomyślnego zaliczenia testów, prowadzonych przez UDT, a także uzyskania upragnionych uprawnień.


Produkt pomyślnie dodany do porównania.