WÓZKI WIDŁOWE ROSZAK
STRZAŁKOWO

Wózki widłowe Strzałkowo

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nowoczesnych, używanych wózków widłowych wyłącznie od najlepszych na świecie producentów. Nasze doświadczenie w branży jest najlepszą gwarancją wysokiej jakości i niezawodności sprzętu, który bezproblemowo będzie służył nawet w najgorszych warunkach.

Widlaki używane po kompleksowym przeglądzie

Swoim Klientom oferujemy wyłącznie sprzęt sprawdzony, który przeszedł kompleksowy przegląd pod okiem doświadczonych mechaników. Widlaki skrupulatnie przygotowujemy do eksploatacji, dostarczając tym samym wszystkim kupującym sprzęt w pełni gotowy do pracy, bez wad ukrytych, oferujący swoją maksymalną wydajność.

Ogromny wybór sprzętu to nie tylko możliwość łatwego dopasowania jego mocy i możliwości do konkretnych potrzeb firmy. Wózek widłowy boczny można u nas bowiem zamówić w każdej możliwej opcji silnikowej, w tym:

  • spalinowe;
  • zasilane gazem LPG;
  • elektryczne.

Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów, a doświadczeni doradcy przed każdą transakcją zapewniają swoje kompleksowe wsparcie techniczne, pomagając w idealnym doborze maszyny do potrzeb konkretnej firmy.

Najlepsze marki widlaków bocznych w dobrej cenie

Ponieważ skupiamy się wyłącznie na najlepszych markach, do których zalicza się między innymi Linde oraz Toyota, to możemy zagwarantować doskonałą wydajność maszyn, ogromną ich funkcjonalność oraz niezawodność. Zakup używanego sprzętu w naszym przypadku jest niezwykle bezpieczny i dodatkowo dzięki najlepszym ofertom cenowym na terenie Wielkopolski, jest on również bardzo ekonomiczny.

Wózki widłowe Roszak – profesjonalny serwis i sprzedaż części

Nasza oferta nie kończy się na samej sprzedaży markowych wózków widłowych bocznych na terenie Wielkopolski. Dzięki naszym usługom można bowiem zadbać o doskonały stan techniczny maszyn, serwisując je pewnie, szybko i za rozsądne pieniądze. Swoim Klientom proponujemy między innymi:

  • sprzedaż części zamiennych do widlaków Linde i wielu innych marek;
  • niedrogi serwis realizowany przez doświadczonych mechaników;
  • profesjonalne szkolenia na operatorów wózków widłowych.

U nas najwyższa jakość zawsze idzie w parze z konkurencyjną ceną oraz z gwarancją zadowolenia, niezależnie od tego, które usługi zostaną wybrane. Zapraszamy już teraz do dokładnego sprawdzenia naszej oferty.

Oferty specjalne

No specials at this time.

Produkt pomyślnie dodany do porównania.